Game Max

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Knight Online,Metin2,Pvpserverler,CabalOnline,Silkroad Online,Jadde,Jade Dynasty,Combat Arms,WoW,Bot,Photoshop,Fireworks,Grafik

Makro Kullanımı (Resimli Anlatım)

Admin
    Admin
    Administrator
    Administrator

<b>Tecrübe Puanı</b> Tecrübe Puanı : 22050
    <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 28
    Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 16/10/10
    Nerden Nerden : Ankara

Makro Kullanımı (Resimli Anlatım) Empty Makro Kullanımı (Resimli Anlatım)

Mesaj tarafından Admin Çarş. Ekim 20, 2010 5:12 am

Evet arkadaşlar şimdi oyuna entegre edilen makro programının kullanımını anlatmaya çalışacağım. Aslında oldukça basit.

Öncelikle aşağıdaki resimde de görüldüğü gibi Menü'den Setup Macro kısmına tıklıyoruz.
    [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
    Sonrasında ise karşımıza gelen ekranda bulunan 8 adet kutuya yazdırmak istediklerinizi ekleyip OK tuşuna basıyoruz.
    [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Resmi büyütmek için buraya TIKLAYIN.
    Klavyede ESC ile TAB arasında bulunan ve üstünde " ve é işaretleri bulunan tuşa bastıktan sonra aşağıdaki ekran karşımıza gelecek. Yani bundan önceki adımda kaydettikleriniz bunlar.
    [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Resmi büyütmek için buraya TIKLAYIN.
    Son olarak örneğin moradonda;

" 1
    " 2
    " 3
    " 4
    " 5

tuşlarına sırasıyla basıp devam ettiğiniz halde çok hızlı bir şekilde makro yapmış olacaksınız.

Forum Saati Perş. Mayıs 09, 2024 5:09 am