Game Max

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Knight Online,Metin2,Pvpserverler,CabalOnline,Silkroad Online,Jadde,Jade Dynasty,Combat Arms,WoW,Bot,Photoshop,Fireworks,Grafik

CS 1.5 Sxe 11.0 Wall Hack [HQ] - [Denendi] - [Video - Resim]

Admin
    Admin
    Administrator
    Administrator

<b>Tecrübe Puanı</b> Tecrübe Puanı : 22050
    <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 28
    Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 16/10/10
    Nerden Nerden : Ankara

CS 1.5 Sxe 11.0 Wall Hack [HQ] - [Denendi] - [Video - Resim]  Empty CS 1.5 Sxe 11.0 Wall Hack [HQ] - [Denendi] - [Video - Resim]

Mesaj tarafından Admin Perş. Ekim 21, 2010 5:52 am

Merhaba

Şuan İlk burada paylaşıyorum ama emin olun bizden çalanlar olacak

Unutmayınki kul hakkı ; Allah'ın hakkından önce gelir alıntıcı ergen çocuklara söylüyorum bunu.

Bu Vermekte oldugum wall hack %100 denenmiştir, Ve Karman Amcanın yapımıdır (Özel Aldım)

Swp_caca onaylı , test edilmiş ve kingofcs,senoyna ayriyetten csoyuncu'da sonuç alınmıştır.

Fazla uzatmadan Kurulum daha doğrusu kullanıma geçiyorum ;

Öncelikle Half Life klasörünüzdeki hl_res.dll adlı dosyanın yedeğini alınız.

Sonra indirdiğiniz winrar dosyasındaki 3 dosyayı Sierra/Half-Life klasörüne atın çıkan soruya evet diyin.

sXe açın oyuna girin.

Konsola agelin, otomatikten sizi masaüstüne atacaktır.Site reklamıdır,tamam diyoruz ve tekrar konsola dönüyoruz.

Server ip yazıyoruz bağlanıyoruz oyunda F4 Tuşuna basıyoruz istediğimiz wallı açıyoruz,kapatacağınız zamanda f3 e basıyorsunuz,bu kadar! [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Not Defteri Hataso,ı alanlar RAR İçersindeki açıklamayı okusun. (+ Görüntü Modunu Opengl Yapsın)

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Download ; [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Dipnot ; Hata alanlar bu konu üzerinden yardım isterlerse , çözüm yolları önerebilirim.

Similar topics

-

Forum Saati Çarş. Mayıs 08, 2024 8:11 pm